Aksu Yazılım AXU Web Platform_AWP_AXU_İş Otomasyon Çözümleri
25EKİM2019

AXU Web Platform

 

AXU WEB PLATFORM ürünümüz ile ilgili tüm konularda bize buradan iletişim formunu doldurarak ve ya 0850 549 98 01-02 numaralarından ulaşabilirsiniz.

AWP içerisinde bulundurduğu gelişmiş modüller ile neredeyse tüm iş ve işlemlerinizde sizlere farkı kolaylıklar sunmaktadır. Kullancı dostu modül ve içerikleri, veri erişim ve raporlama ekranları, veri aktarım ve takip konularında fark yaratmaktadır.

Mevcut yapısında Global Erişim desteği bulunmasıyla iş ve işlemlerinizi ofisten, evden, mobilden ve ya ülke sınırları dışında olsanız bile işlerinizden geri kalmayacaksınız. Gelişmiş sms ve mail bildirimleri sayesinde departmanınızda ve ya tüm firmanızda olan biten her şeyden haberdar olma imkanı tanıyan AWP departmana, kullanıcıya, şirket içi pozisyonunuza bağlı olarak sizlere özel raporlar ve veri analizleri sunmaktadır.

Yöneticileriniz için tüm departman ve işlemlere özel canlı veri trafiği bulunan Yönetici Ekranları hazırlayıp hizmetinize sunuyoruz.

 

AWP Sistemi Modülleri;

1.Malzeme Yönetimi
2.Satın Alma Yönetimi
3.Üretim Kontrol
4.Depo Yönetimi
5.Kalite Kontrol
6.Barkod Sihirbazı
7.Üst Düzey Raporlama Araçları

Gelecek Modüller;

Satış Yönetimi ve Saha Satışı, Üretim MRP modülü, Kalite Yönetim Sistemi, Doküman Arşiv Sistemi, B2B Desteği ve daha bir çok yenilik..


1. Malzeme Yönetimi

Malzeme Yönetimi modülü içerisinden malzemelerinize ait tüm bilgi, liste ve raporlara ulaşabilirsiniz. Malzeme Yönetimi listesinde mevcut stok seviyeleriniz, güvenli stok seviyeleri, minimum ve maksimum stok seviyeleri, kritik stok seviye uyarı bidirimi, stok sevkiyat bildirimi, başlamamış üretim sonrası ve öncesi stok seviye bildirimi ve stoklarınıza özel barkod etiketlerine ulaşmanızı sağlar. Aynı zamanda stoğunuz hakkında tüm detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

2.Satın Alma Yönetimi

Satın Alma Yönetimi modülü içerisinden malzemelerinize ait tüm haretket bilgilerine (ambar transferleri, sayım fişleri, satın alma hareketleri, lot ve barkod hareketleri, stok yer takip hareketleri) ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda sevkiyatta olan satın aldığınız ürünleri, kalite kontrol, üretim, satın alma talepleri, stok seviyeleri, kritik stok seviye uyarı paneli, başlamamış üretim sonrası ve öncesi stok seviye bildirimleri ve daha bir çok bilgileri az ekran çok bilgi mantığı ile sizlere sunar.

 

3.Üretim Kontrol

Üretim Kontrol Modülü içerisinde barındırdığı üretim hareketleri, üretim sonu kayıtları, sarf kayıtları ve fire fişleri bilgilerini sizlere operasyon, hat, iş emri, üretim emri ve veri satırları olarak sizlere detaylı bir şekilde sunmaktadır. Üretim sahanızda gerçekleşen tüm işlemlerden haberdar olabileceğiniz bir modül.

 

4.Depo Yönetimi

Depo Yönetimi Modülü barındırdığı özellikler ile diğer platformlara göre fark yaratmaktadır. Kullanıcı dostu kullanımıyla sizlere ve depo çalışanlarınıza zaman, iş yükü ve hız konularında büyük ölçüde destek olacak. Stoklarınızla ve ambarlarınızla ilgili tüm işlemleri yapabileceğiniz Transfer ekranından ambar transferleri, sayım eksikleri, sayım fazlası ve depo sayım işlemlerinizi kolaylıkla yapabileceksiniz. Aynı zamanda Depo Yönetim Modülü tüm stok&ambar hareketlerinizi görebileceğiniz ve raporlayabileceğiniz listelere sahiptir.

Lotlu, lotsuz, barkodlu, barkodsuz işlem yapabilen Depo Yönetim Modülü stoğunuza özel kalite kontrol işlemlerinide takip edebilmektedir. İçerisinde bulundurduğu Sanal Sipariş Toplama özelliği ile gelen siparişlerinizi kalem kalem toplayıp Kalite Kontrol özelliğine sahip stoklarınızı kalite kontrol departmanına gönderir ve sonuçlarını takip eder. Daha sonrasında isteğinize bağlı olarak oluşan sipariş kalemlerinizle ilgili LOGO sisteminize Satın Alma İrsaliyesi oluşturur. Eğer gelen kalite kontrol sonuçlarında RED edilen bir kalem var ise bu kalem için Satın Alma İade İrsaliyesi oluşturma özelliğine sahiptir.

 

5.Kalite Kontrol

Kalite Kontrol Modülü AWP sistemi içerisinde bulunan Depo Yönetimi modülüyle birlikte çalışmaktadır. Depo Yönetim Modülünde Sanal Sipariş özelliği ile toplanan sipariş kalemlerini alarak kalite kontrol işlemlerinin yapılmasını, her kalite kontrol adımına özel dosya/doküman eklenmesini, Şartlı Kabul, Kabul ve İptal seçenekleriyle sipariş kalemine özel durum atalamarını yaparak kalite kontrol işlemlerinin tamamlanmasını sağlar. Kalite Kontrol Modülü geriye dönük stok ve kalite kontrol tarihçesine ulaşabilmenizi sağlar.

 

6.Barkod Sihirbazı

Barkod Sihirbazı basit şekilde barkod etiket tasarımları oluşturabilmenizi sağlar. Barkod türü olarak CODE39, CODE128, EAN13, EAN8, QR Barcode ve Datamatrix gibi bir çok barkod türünü hizmetinize sunar.

 

7.Üst Düzey Raporlama Araçları

İhtiyacınıza, isteğinize, departmanınıza kısaca her konuya göre özel raporlamalar geliştirerek AWP sistemi içerisinde hizmetinize sunuyoruz.

 

AXU WEB PLATFORM ürünümüz ile ilgili tüm konularda buradan iletişim formunu doldurarak ve ya 0850 549 98 01-02 numaralarından ulaşabilirsiniz.