Aksu Yazılım Döküman Yönetimi Yazılım / KETS__LOGO_DİKEY Çözümleri
23EKİM2019

Döküman Yönetimi Yazılım / KETS

DocPlace Doküman Yönetimi Yazılımı

 

 

     Kets DocPlace ile bunlara ve daha fazlasına sahip olabilirsiniz. Kets DocPlace şirketinizin kritik dokümanlarını düzenleme ve depolama imkânını en yeni çözümlerle ve en uygun maliyetlerle sağlama gücü verir. Taranmış ve yakalanmış dokümanları güvenli bir dijital arşivde depolayarak, fiziksel depolama alanlarını gereksiz hale getirir ve sabit diskinizi rahatlatır. Kets DocPlace sunduğu eşsiz çözüm esnekliği ile çalışanlarınızı ve firmanızı denetleyen yetkililerin takdirini sağlar. Bunun sonucu olarak çok önemli iş süreçleriniz otomasyona dahil edilir ve kârlılığınız artar. Ayrıca ürünün açık ve basit yapısı, kısıtlı bilgi işlem bütçesi olan orta ve küçük ölçekteki şirketler için de çok uygundur.

Kets DocPlace ile kuruluşların her türlü sabit içerik deposu için farklı uygulama ve gereksinimlerini karşılamak ve tek noktadan sistem yönetimi sağlamak amaçlanmıştır. Kets DocPlace, sabit içeriklerin yönetilmesini, kolayca yedeklenmesini, uzaktan güvenli bir şekilde erişilebilmesini, içerik deposu grupları için rol özelliklerinin yönetim yeteneği gibi birçok özellik sağlar.

Kets DocPlace basit kullanımı ve yüksek performansı ile tüm LOGO ürünlerine zengin doküman yönetimi özellikleri kazandırmaktadır. Sağlanan doğal entegrasyon sayesinde kullanıcılar LOGO ekranlarındaki doküman tuşlarını kullanarak ilgili kayıtlara tarayıcı aracılığı ile veya sabit disklerindeki bir dosyayı seçerek doküman ilişkilendirebilirler. Çoklu sayfa ve dosya desteği ile sunulan gelişmiş görüntüleme özellikleri kullanıcıların doküman yönetimi ihtiyaçlarına hızlı ve etkin bir şekilde çözüm sunmaktadır.

LOGO ERP uygulamasından üretilen dokümanların üzerine belli bir yapıya sahip barkodlar bastırıldığı takdirde bu dokümanlar toplu olarak taranarak hızlı bir şekilde Kets DocPlace uygulamasında arşivlenip ilgili LOGO kayıtları ile otomatik olarak eşleştirilebilir. Kuruma dışarıdan gelen dokümanların üzerine de benzer şekilde basılan barkod etiketler yapıştırılarak toplu tarama yapılabilir.

DocPlace Toplu fatura okuma modülü , LOGO ERP programına girilen faturaların tarandıktan sonra fatura numarası veya fiş numarası OCR teknolojisi ile okunarak LOGO fatura kayıdı ile eşleştirilip doküman tuşu içerisine otomatik olarak eklenmesini sağlamaktadır.

E-Fatura onay süreçlerini çok basit bir şekilde  onay sürecine sokmak isteyen firmalar için geliştirilmiştir. E-Fatura onay modülü web tabanlı olup istenirse dışarıya erişime açılıp lokasyon bağımsız onay sürecini takip etmenizi kolaylaştırır.

DocPlace İnsan Kaynakları tarama uygulaması bir personele ait sicil dosyaları uygulama ile taranarak, uygulama içerisindeki firma yapısına göre oluşturulan sicil dosya listesi setinden her evrağın seçilerek ayrıştılmasını sağlamaktadır. Uygulama DocPlace ile entegre çalışarak sicil dosyaları çeşitli Bordro yazılımları(Logo Bordro Plus) ile bütünleşik çalışmaktadır.

Tanıtım Broşürünü İndir