Alış 6.2718 Satış 6.2831
Alış 7.3437 Satış 7.357

Yerinde Servis Hizmeti

Firmamız sizlere hangi servis hizmetlerinin gerektiğini tespit ederek sizlere tam destek vermektedir.Yerinde servis hizmetinde uzman personelimiz şirketinize gelerek öncelikli olarak belirli sorunları çözerek daha sonradan sorun çıkarabilecek detayları inceleyerek gerekli güncellemeleri yapar. Bu işlemleri kendi başına yapmak yerine , bunları yaparken sizlerede aynı zamanda eğitimini verir.

Mükemmel Destek

Uzman personelimiz hata tespiti,sorun çözümü , güncellemeler yaparken sizleride bunların hepsinden haberdar ederek bu konularda gerekli eğitimi sizlere vererek sizlerin memnuniyetini esas alarak çalışmalarını bitirir.

Planlı Güncellemeler

Uzman personelimiz geldiği her yerinde servis hizmetinde bir sonraki adımlarda sorun oluşturabilecek noktaları tespit ederek gerekli güncelleştirmeleri yapar.

Özelleştirmeler

Aksu Yazılım ' ın tüm hizmetleri tamamen sizlere özeldir. Sorunlarınızı tespit ederek ne tür özelleştirmeye ihtiyacınız olduğunu sizlere sunar. Gerekli durumlarda iş kolaylığı arttırıp ve iş yükünüzü hafifletmek için yazılım ekibimiz tarafından ara yazılımlar yapılır.

Bizden 'Yerinde Servis' hizmeti almak ister misiniz ?

Talep Et