Alış 6.2718 Satış 6.2831
Alış 7.3437 Satış 7.357

Telefonla Destek Hizmeti

Bildiğiniz fakat küçük yardımlara ihtiyacınız olduğunda direkt olarak telefon ile uzman personellerimiz ile bağlantı kurabilirsiniz. İsteğinize bağlı olarak uzman personellerimiz arasından sabit olarak bir kişiyi seçebilirsiniz. Fakat gerektiği noktalarda personelimizin sizden uzak masa üstü bağlantı yapmanızı isteyebilir.

Mükemmel Destek

Uzman personelimiz hata tespiti,sorun çözümü , güncellemeler yaparken sizleride bunların hepsinden haberdar ederek bu konularda gerekli eğitimi sizlere vererek sizlerin memnuniyetini esas alarak çalışmalarını bitirir.

Planlı Güncellemeler

Uzman personelimiz hata tespitlerini analiz ederek sonradan hata oluşturabilecek ihtimalleri ortadan kaldırır. Bir sonraki servisin gerekli olup olmadığını gerekli ise tarihini size bildirerek planlamasını sizin istediğiniz şekilde yapar.

Özelleştirmeler

Aksu Yazılım ' ın tüm hizmetleri tamamen sizlere özeldir. Sorunlarınızı tespit ederek ne tür özelleştirmeye ihtiyacınız olduğunu sizlere sunar. Gerekli durumlarda iş kolaylığı arttırıp ve iş yükünüzü hafifletmek için yazılım ekibimiz tarafından ara yazılımlar yapılır.

Bizden 'Telefonla Destek' hizmeti almak ister misiniz ?

Talep Et