Online Ziyaretçi 16    
Toplam Ziyaretçi 16
Alış 4.7077 Satış 4.7162
Alış 5.4848 Satış 5.4946

Memnuniyet Anayasamız

Müşterimiz varlık sebebimizdir, Hedefimiz mükemmel hizmettir, Ürünlerimizin verimli ve etkin kullanılmasını sağlarız, Müşterimize geleceğe yatırım yaptırırız, Müşterimize teknolojik ve sektörel gelişime açık çözümler sunarız, Tüm müşterilerimize aynı kalitede hizmet veririz, İş ilişkimiz açık ve dürüsttür, Müşterilerimizin bilgilerinin gizliliği ve güvenliği ilkemizdir.

Vizyonumuz

Verdiğimiz hizmet kalitesiyle sektörün öncü firmaları arasına girmektir.Önceliğimiz müşteri esaslıdır.Firmamızın kullandığı müşteri portalları ile müşterilerimize anında tam destek vererek sektör için de en hızlı, sağlıklı ve organize bir yapı haline gelmek ilkelerimiz arasındadır.

Misyonumuz

Firmamız tüm ticari (üretim,satış,alış,satış ve alış vb.) şirketlere hizmet vermektedir. Ticari şirketlerin kullanmakta olduğu ticari ve muhasebe benzeri yazılımlara destek vermekteyiz.Özel kuruluşlara ve ya şahıslara website yazılımları,ara yazılımlar, iş,personel,ürün,stok, takip yazılımlar,ihtiyaç duyulan ve ya iş kolaylığı bakımından taleplerinize göre özel yazılımlar , çok yönlü raporlama yazılımları yapmaktayız.Biz Aksu Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri olarak sizlerin işlerinizi kolaylaştırmak,iş yükünüzü hafifletmek,adınızı sanal dünyaya duyurmak ve karşılaşabileceğiniz tüm sorunlara kesin çözüm için varız..

Neden Biz ?

Aksu Yazılım toplam 2 şirketin birleşmesiyle oluşmuştur.Tam olarak Donanım-Yazılım-Güvenlik firmasıyız. Donanım tarafında tüm teknik sorun ve ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.Yazılım tarafında iş yükünüzü hafifletip sizlere daha basit ve kolay bir çalışma haritası çiziyoruz.Güvenlik tarafında ise kamera ve alarm sistemlerimiz ile ev ve iş yerlerinizi güvence altına alıyoruz..
Tüm sorunlarınıza telefon,yerinde ve uzak masa üstü desteklerimizle en hızlı şekilde müdahale ederek kesin çözümler sunuyoruz.Bünyeniz de yaptığımız çalışmalar ve size özel çizdiğimiz iş haritasıyla daha güvenli-sağlam iş akışı hazırlıyoruz.
Aksu Yazılım personel kadrosu alanlarında uzman kişilerden oluşmaktadır. Sorunlarınıza çözümler sunarken sizlere de eğitici ve ögretici bilgiler vererek önceliği size sunmaktadır.